reklam
agario

Metin2 MHMS PANEL 19 ADET PANEL

merhaba arkadaşlar, namı değer Burak Selvi'nin metin2 camiasında bir sürü metin2 paneli mevcuttur. MHMS Panelleri Burak Selvi'nin Panelleridir. Burak Selvi Sektörü bıraktığından dolayı panelleri ücretsiz olarak Piyasaya dağıtmıştır. Aşağıda vereceğim Url'deki panelleri ücretsiz olarak indirebilecek, ücretsiz olarak kurulum yaparak kendi serverinizin panelinide hoş görünümlü bir panel yapabileceksiniz.
  • Metin2 MHMS Panel Kurulumu: Aşağıda bulunan indirme linklerinden gerekli dosyaları indirip masaüstüne çıkartınız. daha sonra içinden “ayarlar.php” kendinize göre düzenleyiniz. daha sonra “Kurulum/SQL” klasöründe bulunan “OKU.txt” yazan yerdeki metine göre sql ayarlarınızı yapın. Admine giriş bilgileriniz: mhms_admin/giris.php (Kullanıcı adı : admin – Parola : 123456 ) olmaktadır. Kurulumdan sonra değiştirmeyi unutmayınız. Daha sonra gerekli ayarları yönetim panel üzerinden yapabilirsiniz. Otomatik: ban açma / davet sistemi / turnuva sistemi gibi şeyleri “cronjob.php” dosyasını hostinginizin yönetim panelinden “Cron İşleri veya CronJobs” ayarından dosyayı 5 dakika da 1 kez kontrol etmeye ayarlayıp onuda çözmüş olursunuz. UYARI : CSRF Sorunu ile Karşılaşanlar: CSRF öncelikle ne işe yarar; Kayıt ol, giriş yap veya her hangi bir formun F5 yaparak sürekli sorgu yapmasına engel olmak için konulmuştur. Bazı hostinglerde bu engellemeyi koymak özellikle cloudflareli hostlarda kulalnılması csrf engellenmesinde problem yaşanabilir bu engeli kaldırmak için ayarlar.php de bulunanKod:
  • // CRSF TOKEN
  • $token_id = md5(uniqid(mt_rand(), true));
  • $giris_token_id = md5(uniqid(mt_rand(), true));
  • bölümünü şu şekilde değiştirin:
  • // CRSF TOKEN
  • $token_id = md5("RASTGELE_12345");
  • $giris_token_id = md5("RASTGELEGRS_12345");
  • Yaptığınızda bir daha csrf hatası almazsınız
Güncelleme ve Yenilikler Ticket Detay Kasma Problemi için Çözüm “mhms_admin/moduller/ticket_detay.php” dosyasını linkteki kodlar ile tümünü değiştirin. Kodları görmek için tıklayın. Davet Sistemi Problemi Öncelikle bu problem 2 adettir. 1. Davet edilen kişi kayıt olduktan sonra davet eden kişiye bu davet hakkının geç[Bu kelime yasaklıdır]si gibi bir problem. 2. Davet edilen kişi istenilen seviyeye geldiğinde davet edene hediyenin gel[Bu kelime yasaklıdır]si problemi. 1. ÇÖZÜM : Burada bulunan kodları panelin içinde bulunan “moduller/kaydol.php” ile tüm kodları değiştirilmesi sonucunda problem kalkacaktır. 2.ÇÖZÜM: Cronjob ayarlarını şu şekilde ayarlamalısınız Ortak Ayarlar: “5 dakika’da 1 Kez” Komut : “php -q /home/ftp kullanıcı adı/public_html/cronjob.php” şeklinde ayarlamalısınız. Nesne Market & Oyuncu Detay & Hesap Detayı Stil Bozukluğu Vereceğim dosyanın içinde ki dosyaları kendi dosyalarınız ile değiştik’den sonra problem ortadan kalkacaktır. İçinde bulunan dosyaları “moduller” klasörüne aktarınız. Dosyayı buradan indirebilirsiniz.   Videolu Anlatım:

Download: Metin2 PVP MHMS Panel 2016 (+19 Adet Tema) indir

Hitfile: Metin2 PVP MHMS Panel 2016 (+19 Adet Tema) indir

Toplamda 19 Adet içinde Tema Mevcuttur, Şimdi Bu Temalara bir göz atalım

Metin2 MHMS PANEL 19 ADET PANEL Yorumları

Editsiz Pvp Serverler

Metin2 Oyununda, Editsiz Emek Server Arayanların Hepsi Bu Adreste Buluşuyor . Kendilerine emek ve editsiz bir oyun bulmak için bu adrese toplanıyorlar.

Metin2 Pvp Serverler, Tr Tipi, Editsiz Pvp Serverler, Editsiz, Wslik,

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası