reklam
agario

Lycan statü dağılımı 2016

Merhaba Arkadaşlar, www.emekserverler.net web sitesinde metin2 dair bir çok bilgi'yi bulabilirsiniz.  Bugün, Metin2'ye yeni gelen Lycan karakteri'nin statü dağılımı hakkında bilgiler vereceğim.
  • LYCAN STATÜ : HP 45; INT 90; DEX 90; STR 90 İlk başta ınt 90 olana kadar 2 ınt 1 hp gıdıyoruz. Int 90 olunca zaten hp 45-50 olmus oluyor. Daha sonra full dex gidiyoruz. Dex fullendıkten sonra da str ye verıyoruz ta ki str 90 olana kadar. :) Dipnot: Karakterın Kırmızı Kurt Ruhu skilli karaktere ekstra saldırı gücü verir ve bu skillin değerini "ınt" statüsü geliştirir karakterin birincil ve en önemli skill olduğu için ınt statüsünü ilk etapta 90 yapıyoruz. Bedensel için Hava Kılıcı; Büyülü Silah için B. Keskinlik neyse bu karakter içinde bu skill o denli önemli... metin2 pvp serverler Ayrıca karakter her statüye ihtiyaç duyduğu için B. Silah karakteri gibi düşük seviyelerde tam verim vermez karakter. Çünkü her karakter gibi hp'ye ıhtıyac duyar, yukarıda bahsettiğim skill için int gerekır ve bu skıll düz vuruslarını artırdığı için bu karakter için düz vurusunda önemli olduğunu biliyoruz. Demin bahsettiğim gibi düz vurus yapan karaktere str de lazım ama surayı atlamamak gerekıyor karakterın skıllerı dex statüsü ile daha çok artmakta. O yuzden sıralama; hp 45 / int 90 / dex 90 / str 90
   

Lycan statü dağılımı 2016 Yorumları

Editsiz Pvp Serverler

Metin2 Oyununda, Editsiz Emek Server Arayanların Hepsi Bu Adreste Buluşuyor . Kendilerine emek ve editsiz bir oyun bulmak için bu adrese toplanıyorlar.

Metin2 Pvp Serverler, Tr Tipi, Editsiz Pvp Serverler, Editsiz, Wslik,

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası