reklam
SERVER BİLGİLERİ
Server Adı
:
metin2 türkiye - metin2 pvp serverlar
İp/Site
:
Derece
:
Orta
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2017-08-11 14:45:03
Puan
:
5000 OY

metin2 türkiye - metin2 pvp serverlar

Google Yandex

metin2 türkiye metin2 pvp serverlar

metin2 türkiye metin2 pvp servarlar tanıtım sitemizde bilindik diger tanıtım sitelerinden fark kıllan önüne her gelen tanıtım saglayamaz bunun için öncelikli olan güncel bir içeriktir tanıtım yapmadan önce resim, logo, oyun içerisindeki düzenli genel bilgileriniz hepsi güncel olma zorundadır aksi taktirde yaptıgınız tanıtım sitemizde yaımlanmaz sitemizin günlük hiti hafta için 2 bin hafta sonra 4 binlere çıkmaktadır.

yazacagız tanıtımi ilk önce bir txt dosyasında iynedne iplige incelemeniz gerekir.tanıtımı hazırladıktan sonra iletişim kutusundan, yada mail yoluyla bize iltmeniz gerekir. konuyu site adminleri okuyup eger konu sitemiz için uygun ise tanıtımınız sitemizde yayımlancaktır.

metin2 hakkında logo banner resimler yaratmak için alttaki resme tıklanamnız yeterli olacaktır.

 

 

Etiketler

metin2 türkiye - metin2 pvp serverlar, metin2 türkiye - metin2 pvp serverlar kayıt, metin2 türkiye - metin2 pvp serverlar indir, metin2 türkiye - metin2 pvp serverlar anasayfa

Yorumlar

Reklam Alanı

300x250

Editsiz Pvp Serverler

Metin2 Oyununda, Editsiz Emek Server Arayanların Hepsi Bu Adreste Buluşuyor . Kendilerine emek ve editsiz bir oyun bulmak için bu adrese toplanıyorlar.

Metin2 Pvp Serverler, Tr Tipi, Editsiz Pvp Serverler, Editsiz, Wslik,

GOOGLE SİTEMAP RSS FEED Site Haritası